DFDS
DFDS
10.07.2019

Czasowe przetasowania we flocie DFDS na Bałtyku

Firma DFDS wprowadza zmiany na niektórych ze swoich tras na Bałtyku. Należący do przewoźnika prom Patria Seaways będzie od 11 lipca obsługiwał linie z portu Paldiski.

 

Patria Seaways pływała do tej pory na trasie Kłajpeda-Karlshamn. Od tego tygodnia jednostka zostaje przesunięta do Estonii. Przez kilka tygodni będzie obsługiwała ona serwis Paldiski-Kapellskär oraz Paldiski-Hanko. Zmiana ta jest koniecznością. Pływający do tej pory na tych liniach prom Sailor trafi bowiem do stoczni, gdzie przejdzie prace konserwacyjne.

 

Rezerwacje, które w najbliższych tygodniach miały zostać obsłużone przez prom Patria Seaways, przejmą statki Athena Seaways oraz Optima Seaways

 

DFDS poinformowało, że po powrocie ze stoczni statku Sailor – powinno się to stać po 26 lipca - Patria Seaways powróci na linię Kłajpeda-Karlshamn.

 

Armator podkreślił, że dzięki wprowadzonym przetasowaniom i modyfikacjom rozkładu rejsów zagwarantowane zostanie zachowanie trwałego serwisu na trasach pomiędzy Skandynawią a krajami bałtyckimi.

 

 

PromySKAT

 

 

Źródło: DFDS


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060