Fjord Line
Fjord Line
26.09.2019

Fjord Line ma za sobą wymarzone lato. Doskonałe wyniki przewoźnika

Fjord Line to kolejny przewoźnik, który pochwalił się wynikami osiągniętymi w czasie tegorocznego lata. Jest to też kolejna firma z branży promowej, która w czasie tegorocznego wysokiego sezonu sięgnęła po rekordowy rezultat.

 

Firma pochwaliła się, że w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku udało się poprawić wyniki na trasach: Bergen-Stavanger-Hirtshals, Kristiansand-Hirtshals, Langesund-Hirtshals, Sandefjord-Strømstad oraz Bergen-Stavanger. W samym tylko czerwcu i lipcu na statkach norweskiego operatora powitano o ok. 15 tysięcy więcej gości niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Tylko na trasie Sandefjord-Strømstad było ich o 7 tysięcy więcej niż w tym samym czasie w roku 2018. Na trasie Bergen-Stavanger-Hirtshals wzrost wyniósł 6 procent.

 

„Nowe oferty, nowoczesne statki oraz skoncentrowani na serwisie pracownicy - to wszystko ma wpływ na solidne rezultaty” - powiedział Rickard Ternblom, dyrektor firmy Fjord Line. „Z przewidzianymi w najbliższych latach znaczącymi inwestycjami w statki oraz infrastrukturę portową spodziewamy się kolejnych wzrostów liczby pasażerów w przyszłości”.

 

Władze firmy przyznały, że wszystko wskazuje na to, iż rok zostanie zakończony bardzo dobrym wynikiem. A liczby podsumowujące okres letni pozwalają sądzić, że cały rok zostanie zwieńczony kolejnym rekordem.

 

 

PromySKAT

 

 

Źródło: Fjord Line


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060