Irish Ferries
Irish Ferries Travelbiz
02.01.2019

Irish Ferries z prestiżową nagrodą. 12. rok z rzędu

Firma Irish Ferries ma na swoim koncie kolejną w ostatnim czasie nagrodę. Irlandzkiego przewoźnika uznano za najlepszą firmę promową podczas rozdania Irish Travel Trade Awards. Było to już 12. z rzędu takie wyróżnienie dla operatora specjalizującego się w przewozach promowych w regionie Morza Irlandzkiego.

 

Uroczystość, która odbyła się w Dublinie w ramach dorocznej gali Irish Travel Trade Awards, była wyjątkowa dla irlandzkiego armatora, który kolejny raz nie miał sobie równych.

 

Przewoźnik triumfował w kategorii: „Najlepsza firma promowa”. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybierali przedstawiciele biur podróży.

 

„Jesteśmy zaszczyceni, mogąc przyjąć tę nagrodę, która, jak wierzymy, stanowi potwierdzenie stabilnej współpracy z irlandzkim sektorem turystyki, który głosował na zwycięzców” - powiedział Dermot Merrigan z Irish Ferries. „Stanowi ona też uznanie dla naszej pracy, a także dla inwestycji, które zostały zrealizowane na przestrzeni wielu lat, a które doprowadziły do podwyższenia standardów oraz jakości serwisu”.

 

Co ważne, było to już kolejne w ostatnim czasie lokalnie wyróżnienie, które przypadło Irish Ferries. Wcześniej firma zgarnęła laur Irish Travel Industry Awards.

 

Firma Irish Ferries należy do wiodących przewoźników w regionie Morza Irlandzkiego. W ostatnich latach firma zainwestowała sumę blisko pół miliarda euro w nową flotę oraz infrastrukturę portową. Do floty przewoźnika dołączyła właśnie supernowoczesna jednostka W.B. Yeats, a na początku 2018 r. armator zamówił w stoczni Flensburger Schiffbau-Gesselschaft jeszcze jeden nowy prom. Wartość zamówienia wynosi 165 milionów euro, a wszystkie prace mają się zakończyć do 2020 r.

 

 

PromySkat

 

 

Źródło: Irish Ferries


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060