Stena Line
Stena Line
22.05.2019

Stena Line kolejny raz zaprasza na Dzień Otwarty. Prom Stena Spirit czeka!

Już w najbliższy piątek jeden z promów Stena Line znów otworzy swoje podwoje dla zwiedzających. To niepowtarzalna okazja, by obejrzeć wnętrza wielkiego promu, zajrzeć do zakamarków, które na co dzień nie są dostępne dla zwiedzających, a także poczuć powiew przygody i – być może – skusić się na podróż promem w atrakcyjnej cenie.

 

Majowe zwiedzenia statku Stena Line, zacumowanego przy terminalu promowym w Gdyni, to już właściwie tradycja i stały punkt majowego kalendarza atrakcji w Trójmieście. Tegoroczna impreza odbędzie się 24 maja. Od 12:00 do 18:00 chętni będą mogli wejść na pokład promu Stena Spirit, który na co dzień obsługuje połączenie Gdynia-Karlskrona.

 

Statek Stena Spirit to prawdziwy gigant i jeden z najlepiej ocenianych promów w całej flocie Stena Line. Na jego pokładzie znajdują się kabiny, dyskoteka, bary, restauracje, strefy zabaw dla dzieci, a nawet SPA. Statek może zabrać na pokład 1200 pasażerów i nawet do 600 samochodów osobowych lub ponad 100 pojazdów ciężarowych.

 

Goście, którzy tego dnia pojawią się przy Terminalu Promowym Stena Line w Gdyni, ul. Kwiatkowskiego 60, będą mogli zajrzeć do kabin, zwiedzić pokłady, a nawet wejść na mostek kapitański. Dla tych, którzy zgłodnieją, w strefie gastronomicznej czekać będą posiłki w specjalnych cenach. Na koniec będzie zaś można zakupić bilet na prom w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Na miejsce, w którym odbędzie się impreza, będzie można dotrzeć samochodem albo autobusem. Tego dnia specjalna linia autobusowa F, która kursuje pomiędzy centrum Gdyni a terminalem promowym, będzie w całości bezpłatna. 24 maja odjazdy tych autobusów będą się odbywać z częstotliwością co ok. 20 minut.

 

Każdego roku Dzień Otwarty Stena Line jest wielkim rodzinnym świętem, w którym chętnie uczestniczą dorośli i dzieci. Nie ma wątpliwości, że w tym roku kolejny już raz impreza przyciągnie tłumy, ale miejsca na tym wielkim statku dla nikogo nie zabraknie.

 

 

PromySKAT

 

 

Źródło: Stena Line


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060