Tallink
Tallink Roman Muljar
11.06.2019

Tallink startuje z nową ofertą. Podróżuj za grosze pomiędzy Estonią a Finlandią

Grupa Tallink otwiera nowe możliwości podróżowania pomiędzy Estonią a Finlandią. Jedno z połączeń, które funkcjonowało w ofercie przewoźnika jako serwis towarowy, zostanie udostępnione również pasażerom.

 

Estoński armator poinformował o rozwinięciu połączenia Muuga-Vuosaari, które obsługiwane jest przez prom Sea Wind. Przewoźnik jesienią przesunął tę jednostkę z trasy Tallinn Old City do Portu Muuga. Teraz zdecydował, że jednostka, która służy we flocie grupy Tallink głównie do przewozu frachtu, zostanie udostępniona również pasażerom.

 

Nowa odsłona połączenia pomiędzy Estonią a Finlandią rusza już 12 czerwca, a armator zapewnia, że przez cały rok będą na niej obowiązywać te same stawki. Cennik jest bardzo atrakcyjny. Np. transport pojazdu osobowego będzie wynosił 20 euro + 10 euro za każdego pasażera.

 

Cieszymy się, że poprzez otwarcie serwisu Muuga-Vuosaari dla zwykłych pasażerów, możemy zaoferować nowe możliwości podróży pasażerom, którzy nie poszukują mnogości oferowanych na pokładzie usług czy niesamowitych doświadczeń, jakie płyną z przeprawy, ale chcą się po prostu dostać się z punktu „A” do punktu „B” za niską cenę” - powiedziała Kadri Land z grupy Tallink, która porównała nową opcję do oferty niskokosztowych przewoźników lotniczych. „Sea Wind to dobry wybór dla podróżujących własnymi pojazdami pasażerów, którzy chcą odbyć przeprawę pomiędzy Estonia a Finlandią w sposób prosty, za niską cenę i chcą uniknąć dużego ruchu w centrum miasta i korków w Helsinkach czy Tallinnie. Ale jest to też zdecydowanie dobra opcja dla tych pasażerów, którzy poszukują unikalnych sposobów odbycia podróży w stylu retro na pokładzie starszego statku”.

 

Należący do grupy Tallink prom Sea Wind ma 152 metry długości. Zbudowana w 1972 r. jednostka dysponuje linią ładunkową o długości ok. 1000 metrów.

 

 

PromySKAT

 

 

Źródło: Tallink


Twoje rezerwacje Twoje wyceny
Nr dyżurny 24/7
663 500 060